ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:39 21.01


Полтавці створили "живий ланцюг єдності". ФОТО, ВІДЕО

Полтавці утворили традиційний "ланцюг єдності" у центрі міста, в Корпусному парку з нагоди Дня Соборності України, який відзначають 22 січня.

Близько двох сотень полтавців опівдні 21 січня на заклик полтавських активістів вийшли до Корпусного парку, щоб утворити живий ланцюг єднання. Полтавці взятися за руки, символізуючи  єдність сходу і заходу України. Звучали гасла «Схід і захід разом!», «Одна, єдина соборна Україна» та «Слава Україні!». На честь воїнів, які поклали своє життя, захищаючи нашу державу, площею тричі пронеслося гучне «Слава!»  Дійство супроводжувалося українськими пісніми та національною символікою.  А от від партійної символіки учасники акції утрималися.

Ми закликали вийти на акцію та показати, що полтавці — разом, ми об“єднуємося заради України. Хоча тут багато політичних сил, громадських організацій та об“єднань, ми спільно вирішили цього дня утриматися від політичної символіки та гасел, вони тут недоречні

— пояснив один з ініціаторів акції, депутат міськради Юліан Матвійчук.

Уперше в Полтаві такий захід провели далекого 2012 року — тоді також у Корпусному парку зібралося кількадесят людей. Наймасовішим ланцюг єднання був у 2014 році — калька сотень полтавців з національною символікою утворили живий ланцюг від полтавського майдану на площі перед ОДА до стели в центрі Корпусного парку.

Я хожу на такі акції з першого року їх органзації в Полтаві, напевне, що з 2012. Я вважаю, це дуже важливо — таким чином люди відчувають єднання і показують іншим містам та регіонам, що вони разом з державою, що Україна — єдина. Мнулого року, коли ланцюг єднання проводили на мості через ворсклу поруч з Південним вокзалом, людей було менше — мождливо, погода зіграла свою роль. Сьогодні ж, на щастя, погода прекрасна, тому я взяла із собою також свою онучку — вважаю, дітям треба прививати любов до рідної країни та думку, що треба бути активними громадянами змалечку

— розповіла полтавка Тетяна Сікорська.

свято, акція, день Соборності

За темою:

  • Полон вбиває: на Полтавщині тривають акції на підтримку військовополонених
  • Полтавців запрошують уповільнитися і зануритися у процес споглядання мистецтва
  • Студенти медуніверситету провели в Полтаві акцію "Інтернатура без примусу"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.