ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 19.05


Полтавці святкуватимуть День батька

Щороку у третю неділю червня в державі відзначатимуть День батька. Президент підписав відповідний Указ про установлення свята – Дня батька.

Як сказано в указі на сайті Глави держави, день батька установлено з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

Відтепер День батька в Україні відзначатиметься щороку у третю неділю червня.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Цього року День батька відзначатимуть 16 червня.

Нагадаємо, день матері —  у другу неділю травня.

У вересні відзначають також Всенародний День Батька ―  відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні воно прижилося від вересня 2009-го року. Ініціаторами свята виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

свято, день батька

За темою:

  • У "Дію" додали сертифікат для неодружених на честь Дня закоханих
  • "Потяг до тебе" запускають для військових на День закоханих
  • Кременчук визначився з датою святкування Дня міста
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.