ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 23.09


Полтавці святкують День міста

23 вересня Полтава відзначає 77 років визволення від нацистських загарбників. Вітальне відео з нагоди свята розмістили на сайті Полтавської міської ради.

 

“Це наше місто. Ми звикли бачити його зеленим і квітучим. Це місто, в якому хочеться жити. Народжувати і виховувати дітей.

 

Місто, в якому почуваєшся безпечно і захищено. Де є місце для простих людських радощів

Це місто в якому перед нашими дітьми відкриваються величезні горизонти і можливості для майбутніх здобутків і перемог. Місто, яке ми будуємо комфортним для наших дітей.

Це місто, яке славиться на весь світ своїми талантами і спортивними звитягами, де кожен куточок надихає перемагати. Місто, в якому ми будуємо безпечний і доступний простір, для кожного мешканця. Для якого команда соціал-демократів здобуває найкраще з усього світу, щоб кожен мешканець почувався комфортно.

Полтава – місто в якому ми турбуємось про гідні умови праці для кожного полтавця, в якому ми створюємо інноваційні технології для боротьби зі старими ворогами.

Місто в якому немає околиць, в якому кожний осередок культури і творчості однаково важливий. Це місто, яке ми любимо. В якому працюємо і живемо, в якому хочеться залишатись.

Це наша з вами Полтава. Така, якою бачимо її ми. Зі святом, полтавці!”, – написав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Він передав полтавцям вітання і від Голови Верховної Ради України.

свято, день міста

За темою:

  • Через Полтавщину курсуватиме додатковий "святковий" експрес
  • Вакарчук оголосив про два концерти на Полтавщині у квітні
  • На що звернути увагу при виборі весільних бокалів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.