ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 12.02


Полтавці у Парижі презентували виставу

За ініціативи "Centre Culturel d’Ukraine en France" та "France Ukraine – Association Idées Sans Frontières – Україна - Франція" відбулася прем’єра моно-вистави "Отвєтка.ua" в Парижі.

Зала була наповнена українцями та друзями Героя України та оперного співака Василя Сліпака, а показ був дуже влучним та чутливим, половина глядачів сиділа із сльозами на очах.

 

Примітно, що доля цієї вистави почалася з перегляду зібраних режисером «Отвєтка.ua» Богданом Чернявським кадрів із відео виступу Василя саме у залі Centre Culturel d’Ukraine en France, де Василь Сліпак неодноразово виступав із благодійними концертами та збирав і згуртовував усю українську громаду Франції. Саме його ім’я зараз носить культурно-інформаційний центр Посольства України. Саме його діаспоряни Франції багато років згадують як Великого Героя України, який досі залишається прикладом хоробрості та мужності для багатьох співвітчизників. Згадали на події і всіх наших полеглих воїнів, які покидають своє звичне життя для захисту Батьківщини.

Організатори висловити окрему вдячність людям, які зробили цю незабутню подію можливою: авторці даної вистави – Неді Нежданій (вона писала п’єсу згадуючи останню зустріч з Василем у Парижі) , яка, на жаль, не змогла приєднатись до перегляду, режисеру, заслуженому артисту України – Богдану Чернявському, а також артистці театру та кіно – Ользі Чернявській.

Фото – Centre Culturel d’Ukraine en France та France Ukraine – Association Idées Sans Frontières

 

культура, війна, мистецтво, театр, вистава, Париж

За темою:

  • Полтавці завершують театральний сезон
  • У Полтаві показали прем’єру "Як рятували країну Мережину"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.