ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 19.05


Полтавці відзначали День Європи

18 травня у Полтаві відзначали День Європи. На Театральній площі обласного центру розгорнулося "європейське містечко", де кращі творчі колективи дарували полтавцям та гостям міста своє мистецтво.

Зокрема, розповідали про  особливості звернення до Європейського суду з прав людини та про головні принципи ЄС – повагу до людської гідності, відданість спільним цінностям, свободі, демократії та верховенству права.

Наголошувалося, що Україна обрала європейський вектор розвитку.

Крок за кроком ми наближаємося до повноправного членства у Європейському Союзі, а верховенство права та захист прав людини стають пріоритетом для кожного громадянина України.

В рамках заходу відбулася ХІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон "Відпочивайте на Полтавщині". .Пройшли виступи народного хору «Калина» ПНПУ імені В.Г. Короленка, показ колекції «Барви Полтавського краю» модельної агенції «Століття краси», презентація національних костюмів Литви та Латвії, презентація нової музичної програми народного оркестру Полтавської обласної філармонії, виступ Полтавського академічного симфонічного оркестру та інші заходи.

свято, день Європи

За темою:

  • У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
  • Полтавці святкують День міста
  • Полтава готується до Дня міста: офіційна програма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.