ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:29 25.06


Полтавці відзначають річницю Полтавської битви. ВІДЕО

У державному історико-культурному заповіднику "Поле Полтавської битви" розпочалися заходи з нагоди 308-ї річниці Полтавської битви.

Цьогоріч до музею в рамках циклу лекцій культурно-просвітницького проекту "Видатні історики" завітав відомий  історик, шеф-редактор наукового журналу "Сіверянський літопис" Сергій Павленко.

Також відкрилася філателістична виставка члена асоціації філателістів України, корінного полтавця Олександра Яременка : "Кроки незалежності: від Богдана Хмельницького до Івана Мазепи".

У колекції — оригінальні поштові марки та конверти незалежної України, Української народної республіки, Російської імперії, Радянського союзу, та різних європейських країн, повідомляє "Лтава":

 

Також тривають заходи і екскурсії на території Музею Полтавської битви , працює містечко майстрів на території перед музеєм; проходять безкоштовні майстер-класи і показові мистецькі виступи.

Зокрема, полтавські активісти велосипедного руху приймають активну участь у відзначенні події:

 

Полтавська битва — визначна баталія під час Великої Північної війни між арміями Карла XII та Петра I. Відбулася 27 червня (8 липня) 1709 року поблизу Полтави.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.