ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:31 28.06


Полтавці відзначили 21-шу річницю прийняття Конституції. ФОТО

Сьогодні у Полтаві з нагоди відзначення Дня Конституції України сотні людей взяли участь у традиційному покладанні квітів.

фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова

 

Але квіти  клали не лише, традиційно, до памятника  Тарасу Шевченку, але й до монумента Іванові Мазепі. У церемонії покладання квітів взяли участь представники духовенства, громадськості і влади.

З нагоди 21-ї-річниці Конституції, у Свято-Успенському кафедральному соборі УПЦ КП відбулася літургія. В рамках святкових заходів також відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу слави українського козацтва в селі Жуки Полтавського району.  

День Конституції, покладання

За темою:

  • Полтавську художню школу назвуть іменем загиблого митця
  • На Полтавщині у День закоханих одружились близько сотні пар
  • Чотири палаци одружень Полтавщини працюватимуть довше на День святого Валентина
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.