ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 24.01


Полтавці відзначили концертом "Тетянин день". ФОТО. ВІДЕО

23 січня відбувся традиційний концерт Полтавського симфонічного оркестру під керівництвом талановитого диригента, народного артиста України Віталія Скакуна. Концерт при повному аншлазі приурочили "Тетяниному дню".

Свято симфонічної музики  проходило в обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя та присвячувалося всім Тетянам і Тетяниному дню, який поважався студентством.

Яскравою зіркою  симфонічного дійства стала Тетяна Франчук із фантастичним виконанням Концерту для фортепіано з оркестром Миколи Капустіна у джазовому стилі.

Соліст оркестру Олексій Орищенко по-новаторськи виконав на трубі романтично-ліричні композиції. Порадували поціновувачів мистецтва виступ квартету саксофоністів Полтавського музичного училища ім. Лисенка під керівництвом Елізара Пащенка та оригінальні виступи вокалістів Марії Панкової та Еміля Вілоджа.

Тепло зустріли полтавці музиканта із Туреччини Меліха Селена, котрий віртуозним виконанням на віолончелі вніс "родзинку" у концерт.

 

Нагадаємо, 25 січня, у день великомучениці Тетяни Хрещенської у 1755 році було створено перший університет на Русі, тому свято асоціюється із днем студентства.
концерт, Тетянин день

За темою:

  • Полтавець став фіналістом конкурсу "Поезія заради миру". ВІДЕО
  • Полтавська філармонія запрошує на "Весняний Vibe"
  • Полтавці влаштували на вокзалі патріотичний перформанс. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.