13:47 08.12

Полтавці виграли дві "бронзи" Кубка країни з вільної боротьби

У Броварах відбувся Кубок України з вільної боротьби, за підсумками якого двоє борців із Полтавщини завоювали бронзові медалі.

Богдан Прокопенко (до 74 кг) програв півфінал, а потім у поєдинку за "бронзу" переміг Богдана Данилюка (Київська область).
За таким же "графіком" виступив й Алфес Долідзе (до 79 кг), який у поєдинку за "бронзу" переміг Тимура Романюка (Волинська область).

А Марк Маркарян (до 97 кг) спочатку програв чвертьфінал, а потім і поєдинок за "бронзу" — Владиславу Лебединському (Донецька область).

Інший наш земляк — Віктор Блащак (до 65 кг) — також програв чвертьфінал, а потім другий раунд втішного турніру за "бронзу" і фінішував на 7-му місці. Ще один полтавець — Олександр Шестаков (до 70 кг) — також посів 7-е місце.