19:30 24.06 1272
Чи буде восени новий карантин і яким він буде? Полтавців запрошують на відкриту експертну дискусію: "Навчальні заклади та заклади громадського харчування в умовах другої хвилі коронавірусу".
25 червня, 16.00, "Територія вільних людей", вул. Конституції, 13.
Полтавці підведуть підсумки карантину для навчальних закладів та закладів громадського харчування. А також розкажуть про підготовку шкіл до нового навчального сезону, що треба знати та робити; підготовку закладів громадського харчування до роботи в умовах та після завершення карантину.
Дискусію поведуть:
Андрій Александрін, кандидат медичних наук, лікар-епідеміолог, «Інструмент протоколювання – як механізм, що гарантує безпечний навчальний та виховний процес за умов можливої другої хвилі коронавірусу COVID19».
Катерина Бабіч, власниця «Місцевої кав’ярні», співавторка Рекомендацій щодо врегулювання порядку операторів ринку громадського харчування в період карантину
Напрямки обговорення:
До участі у дискусії запрошуються експерти, представники навчальних та освітніх закладів, місцевої влади, громадські активісти.
Мирослав Носа втрапив у корупційний скандал
10:00 18.01