09:30 15.08 1626
14 серпня ввечері біля Монумента слави у Корпусному саду відбулася акція солідарності з білоруським народом "Жыве Беларусь!".
Учасників було близько 50 — як молодь, так і люди у віці. Серед них – і уродженці Білорусії. Акція пройшла мирно — люди читали вірші білоруською та українською мовами. Дехто співав пісні білоруською.
Усі охочі могли сказати слова підтримки — діяв вільний мікрофон.
Насамкінець – учасники запалили димові шашки кольорів Білорусії.
Організатори акції – Театр сучасного діалогу.
Нагадаємо, після оголошення результатів виборів президента Білорусі в неділю, 9 серпня, за якими переміг чинний глава держави Олександр Лукашенко, тисячі білорусів у Мінську та інших містах країни вийшли на акції протесту, не визнаючи офіційних результатів голосування.
14 серпня працівники різних промислових підприємств у різних містах Білорусі вийшли на масові акції солідарності – люди вимагають переглянути результати президентських виборів. Кажуть, що підсумки голосування були сфальсифіковані.
Крім того, вони вимагають припинити насильство силовиків щодо мирних демонстрантів та звільнити тисячі затриманих на акціях протесту.
У Лубнах оштрафували хірурга за хабар
13:45 15.05
Відсутні укриття та пожежна сигналізація: виявили порушення у відділі поліції Полтавщини
15:30 12.05