ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 23.09


Полтавці виступають проти розміщення біженців із Афганістану

На сайті Полтавської міської ради містяни голосують за петицію про "Заборону розгортання пунктів тимчасового розміщення біженців з Афганістану на території Полтавської територіальної громади".

Автор петиції Володимир Макаренко зазначає, що звернення – реакція на намір керівництва держави розмістити на своїй території біженців з Афганістану, що покинули свою країну у зв’язку з виведенням американського військового контингенту.

Кількість таких біженців може сягнути близько 5 тисяч осіб. Це – рекордна кількість іноземних біженців, які Україна будь-коли у себе приймала.

Зараз звернення вже зібрало .5% необхідних голосів. Залишилося ще 80 днів голосування

Наразі в Україні зареєстровано понад 1,5 мільйона внутрішньопереміщених осіб з окупованих територій Донбасу та Криму.

Десятки тисяч людей залишаються в зонах розмежування, де й досі відбуваються регулярні обстріли та бойові дії. І більшість з них й досі не отримала ні адекватної Допомоги від держави, ні фінансової компенсації, ні робочих місць, ні постійного житла тощо. А відповідні органи виконавчої влади, які безпосередньо повинні займатися цим питанням, стверджують, що у Держави немає фінансових та матеріальних ресурсів для системної допомоги українцям, що постраждали в результаті війни на Донбасі та в результаті тимчасової окупації Криму. Тобто, ті малочисельні ресурси, що могли б бути використані на допомогу тим, хто постраждав від російської агресії - будуть використані на допомогу біженцям із Республіки Афганістан, які навіть не намагалися захистити свою країну від Талібану. Місцеві громади в Україні не отримають жодних плюсів від таких дій. Тільки погіршення криміногенної ситуації, збільшення відсотку безробіття та ще більше зубожіння українських громадян.

петиція, біженці

За темою:

  • Полтавці голосують за петицію щодо охорони шкіл за бюджетний кошт
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.