ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 07.04


Полтавці визначають критично важливі підприємства

У Полтавській ОВА на  виконання постанови Кабінету Міністрів України № 76 визначили критично важливі для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємства.

Таке рішення ухвали на засіданні відповідної комісії в облвійськадміністрації, яке провів заступник начальника ОВА Максим Калінін.

 

Він зауважив, що це підприємства, які задіяні в галузі промисловості та торгівлі. Вони є великими платниками податків, не мають заборгованості перед державним та місцевими бюджетами, заробітна плата – на рівні або вище середньої по області. Це критерії, яким має відповідати установа, щоб її можна було віднести  до критично важливої інфраструктури.

Визначені підприємства зможуть продовжувати роботу з бронювання  працівників під час дії правового режиму воєнного стану.

Нагадаємо, на першому засіданні члени комісії ухвалили критерії визначення підприємств, установ і організацій,  які є критично важливими та мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Полтавщини.

економіка, підприємства

За темою:

  • Майно колишнього Лубенського винзаводу повторно виставили на аукціон
  • Ferrexpo запустила склад концентрату на Полтавському ГЗК
  • Полтавщина зекономила 444 мільйони на постачанні газу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.