ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 11.01


Полтавці влаштували акцію протесту щодо підвищення тарифів

У Полтаві влаштували акцію протесту щодо підвищення тарифів на комунальні послуги. Близько двухсот людей зібралися біля облдержадміністрації. 

Вони прийшли з вимогою скасувати нові тарифи на газ та його транспортування, а також повернути пільговий тариф на електроенергію. Відповідне звернення учасники мають передати голові обласної ради Олександру Біленькому.

Біленький так прокоментував ситуацію з тарифами:

 

На  акцію протесту біля будівлі ОДА полтавці зібралися вдруге. Минулий раз із такими ж вимогами сюди вони приходили у суботу, 9 січня.

Під час розроблення нових тарифів врахували пропозицію Полтавської облдержадміністрації знизити для 4 газорозподільних підприємств області тарифи. Про це 11 січня написав у своєму телеграм-каналі голова ОДА Олег Синєгубов:

У постанові НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств Полтавщини тарифи були знижені: для ПРАТ “Гадячгаз” – на 7,5%, АТ “Лубнигаз” – на 8%, АТ “Полтавагаз” – на 7% і ПРАТ “Кременчукгаз” – на 9,4%

- написав він.

Також Синєгубов написав, що адміністрація готова чути громади, працювати з ініціативними групами, щоб сформувати позицію і донести її до керівництва держави. Однак тільки в умовах конструктивної роботи.

протест, газ

За темою:

  • Полтавці продовжують мітингувати проти тарифів на газ
  • Біля Полтавської ОДА влаштують "коридор ганьби"
  • П’ятьох новосанжарців засудили до п’яти років позбавлення волі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.