ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.05


Полтавці влаштували чергову акцію протесту

У Полтаві опівдні відбулася акція протесту під гаслами: "Ні - геноциду українців", "Ні - продажу землі" "Всі надра належать народу". Полтавці прийшли до Полтавської облдержадміністрації та колонною у Корпусний сад.

Як повідомляє Суспільне Полтава, містяни вимагали знизити тарифи, ціни, не допустити продажу землі, зупинити «фейкову» пандемію, а ще – аби президент та Верховна Рада склали повноваження.

Антон Суслов, організатор акції розповів про вимоги зупинити геноцид народу України взагалі, який зараз іде через неконституційні обмеження людей в їхніх правах і свободах, через підняття комунальних тарифів, підняття цін на продукти харчування, продаж землі.

Взагалі, на яких підставах? Народ у нас є власником землі, це так прописано в Конституції. У нас зараз влада намагається продати землю іноземним компаніям, фірмам", - каже організатор акції Антон Суслов.

Сама акція не пов’язана з жодною політичною партією, говорить організатор. А учасники про неї, кажуть, дізнавалися від знайомих та із соцмереж.

"Ця акція адресована до президента та до нашого керівництва. Насамперед до полтавського та, звісно, до нашого улюбленого, так сказати, президента, на якого всі покладали надії. Поки що тут. Якщо будуть збиратися на Київ – звісно, ми будемо їхати підтримувати, це, знову ж таки, дорого все", - пояснює учасник акції Григорій Іващенко.

Серед вимог на протесті – скасувати усі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу.

Небезпечність цієї хвороби перебільшена, ажіотаж навколо неї створюють штучно, вважають учасники акції.

Акція протесту тривала близько двох годин. Долучилося зо три десятки учасників, а порушень не було, каже речниця поліції Полтавщини Поліна Ларіна. Такі ж акції відбулися цього дня і в інших містах України.

За словами полтавського організатора Антона Суслова, ініціював це Остап Стахів, який називає себе журналістом, блогером та правозахисником.

За даними порталу «Чесно», є керівниом чи співзасновником чотирьох громадських організацій, а ще засновником благодійної організації та фіндиректором компанії, що займається консультуванням із комерційних питань. Крім того, Остап Стахів з пів десятка разів балотувався на вибори різних рівнів. Торік у травні та червні його звинувачували у поширенні фейків та маніпуляцій, пов’язаних із пандемією коронавірусу.

протест, акція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.