ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Полтавці влаштували у філармонії "Сорочинський ярмарок"

26 серпня в залі Полтавської обласної філармонії відбувся мистецький проєкт під назвою «Сорочинський ярмарок», щоб розкрити колорит української культури та традицій.

На цьому заході свою творчість дарував пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» (художній керівник Олексій Рубан).

Виступи артистів були захоплюючими та яскравими: вони ярмаркували, співали і танцювали, посилаючи глядацькому загалу душевну радість та сердечне задоволення. Ансамбль не лише виконував свої номери, але й прославляв рідний край, передаючи усю глибину його культури та духовності.

Особливим джерелом позитивного настрою стали українські ярмаркові звичаї, які були представлені з великим колоритом та самобутністю. Це дозволило глядачам зануритися в атмосферу минулих часів та насолодитися неймовірною аутентичністю події.

Незабутні враження залишили дві куми-щебетухи – Заслужена артистка України Наталія Іванченко та лауреатка міжнародного конкурсу читців Катерина Юрченко, які вдало додали своєрідного гумору та «перцю» до заходу. Їх жваві діалоги та виступи розсмішили всіх присутніх і стали незабутнім елементом «Сорочинського ярмарку».

А ще відвідувачам пощастило стати свідками зворушливого обряду – заручин молодої пари. Цей романтичний епізод додав події ще більше емоцій і незабутніх вражень.

Автор сценарію та режисер-постановник Оксана Іноземцева, адаптація Світлани Кравченко, пишуть «Новини Полтавщини».

      


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.