ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 26.04


Полтавці вперше долучилися до правового диктанту

Вчителі, медики, держслужбовці, студенти складали тести на правову тематику. Загалом в диктанті було 50 тестових завдань.

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області, за ініціативи Експертної юридичної служби, провело Всеукраїнський правовий диктант.

Перевірити свої правові знання вирішили близько 200 осіб різного віку та професій. Полтавщина долучилась до такого заходу вперше.

Звертаючись до учасників диктанту, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак наголосила, що Всеукраїнський правовий диктант – прекрасна можливість кожному перевірити рівень правової обізнаності, а за результатом – підвищити свою правову грамотність. 

Учасники обирали одну правильну відповідь з-поміж трьох наявних варіантів. Питання сформовані за принципом практичної актуальності та значущості і поділені на 5 блоків, що охопили особисту та соціальну сферу, безпеку, фінанси та здоров’я людини.

Кожен, хто брав участь у написанні диктанту, на свою електронну адресу отримає Сертифікат учасника проекту.

За підсумками диктанту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

диктант. право

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.