ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:57 29.08


Полтавці вшанували полеглих під час Іловайської трагедії

Полтавці зібралися біля меморіалу пам’яті загиблих в АТО, щоб вшанувати загиблих у найбільшому котлі за три роки неоголошеної війни на Донбасі. Вони нагадали подробиці і уроки страшної трагедії, яку не забути.

фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова

Заходи щодо покладання квітів, вшанування хвилиною мовчання та зворушливих промов проходили також біля Полтавської облдержадміністрації, на Алеї Героїв центрального кладовища, на Соборному майдані, тощо.  

Рівно три роки тому в Іловайську  в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин ЗСУ, так і з добровольчих батальйонів. Пообіцявши "коридор" для відступу, бойовики терористичних угруповань Донбасу та російські військові розстріляли колони українських солдат.

 Ще й досі українці відчувають відгомін трагедії, отримуючи цинкові труни після підтвердження аналізів ДНК- експертизи.

366 загинули, ще 158 зникли безвісти – така офіційна статистика за результатами розслідування СБУ лише за один день, 29 серпня 2014 року. Скільки ж насправді загинуло за весь час наступальної операції та виходу з Іловайського котла, досі достеменно невідомо.

Серед цих сотень і тридцять загиблих полтавців. Цього дня їх згадували разом з родинами полеглих .

Іловайська трагедія стала жахливою розплатою за ілюзії українців, влади і командування Збройних сил України. Смерті українських солдатів транслювали буквально в прямому ефірі з Іловайська, але всі тоді ще вірили, що армія РФ буде дотримуватися домовленостей і випустить українські війська з котла.

Щороку 29 серпня в Україні вшановують пам'ять сотні загиблих солдатів, які загинули в Іловайську на Донеччині.

 

 

трагедія, Іловайськ, вшанування, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.