ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.04


Полтавці втретє протестували проти ймовірної забудови Прирічкового парку

У Полтаві організували акцію протесту проти забудови Прирічкового парку у мікрорайоні Левада. За підрахунками Суспільного два десятки містян зібралися біля огорожі, якою приватна фірма обмежила орендовану територію.

На ній протестувальники фарбою нанесли написи: «Це – парк» та «Вода камінь точить».

У тимчасовому користуванні будівельної компанії ця земля біля річки Ворскла із 2009 року, каже її представниця Ганна Фоміна. Фірма, говорить, розробила детальний план території. За її словами, згідно з ним меж Прирічкового парку він не перетинає. Наступного тижня компанія планує презентувати розробку на засіданні архітектурно-містобудівної ради Полтавської громади.

"Щоб це було красиве архітектурне рішення, ми зробимо три «свічки», 16 поверхів. Відстань від них до річки – 160 метрів. Ми жодним чином не зачіпаємо прибережну зону і доступ до річки буде відкритий завжди", говорить представниця будівельної компанії «Novos Development» Ганна Фоміна.

"Забудовник має можливість розробити детальний план цієї території. Потім сесія його затверджує. Потім громадські слухання. І лише після цього може початись процедура будівництва. Тобто, реалізація проєкту. У нас є проєкт рішення на наступну сесію, де підготовлена повністю проєктно-технічна документація щодо закріплення меж цього Прирічкового парку. Це більше 23 гектарів зеленої зони. Прирічковий парк із цією територією, де сьогодні стоїть паркан, – не взаємопов'язані. Це окрема земельна ділянка, вона була виокремлена ще на позаминулій каденції", пояснює перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

За підрахунками правоохоронців, на акцію протесту прийшло всього 12 людей, повідомляє Суспільн.Полтава.

Порушень не зафіксували, говорить речник обласної поліції Роман Грішин.

Прирічковий парк – це зона відпочинку у полтавському мікрорайоні Левада, що пролягає на березі Ворскли. Це третій пікет через ймовірну забудову, який відбувається біля паркану будівельної компанії. Остання акція була 3 березня.

протест, Прирічковий парк

За темою:

  • У Полтаві таємно погодили план забудови Прирічкового парку
  • Під Полтавською облрадою мітингували проти газових тарифів
  • Продовження протесту: полтавці перекрили дорогу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.