ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 18.03


Полтавці взяли участь у перфомансі виборів Путіна в Харкові

Під Генконсульством РФ у Харкові, окрім правоохоронців, на бажаючих голосувати чекала акція-перфоманс від представників націоналістичних організацій, зокрема і полтавських.

18 березня, незважаючи на заяву Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова, що громадян РФ не  допустять до голосування на виборах, три десятка людей пенсійного віку вирішили знехтувати цим рішенням та пробували реалізувати свій громадський обов’язок.

 

Перед входом у будівлю було розміщено труну з опудалом-трупом російського президента Володимира Путіна, навпроти якої лежала окривавлена карта РФ, а збоку фотографії війни, жертв та наслідків так званого "руського миру", який Російська Федерація влаштувала на окупованих територіях, а сьогодні вимагає від України належної організації виборчого процесу.

Активісти "Правого Сектора", "Свободи" та "Національного Корпусу", в тому числі і полтавські "свободівці", встановили намети та плакати з написами "Росія = війна", "Вибори на крові", тощо.

Деякі з виборців розверталися назад одразу після спілкування з представниками націоналістичних сил, дехто йшов до правоохоронців, які оточили Генконсульство, однак у відповідь лише отримували роз’яснення, що сьогодні в будівлю їх допущено не буде.

Один громадянин похилого віку, одягнений у військовий мундир, після палких висловів активістам зауважив, що буде скаржитися новообраному президентові і звертатиметься у відповідні органи, щоб повернутися на свою батьківщину.

Своїми враженнями у соцмережі, зокрема, поділився депутат міської ради Юліан Матвійчук.

вибори РФ, акція, перфоманс, консульство

За темою:

  • Новим ректором Полтавської політехніки стала Філонич
  • Олена Філонич стала єдиним кандидатом на посаду ректора Полтавської політехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.