ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 15.02


Полтавці з місцевих бюджетів планують матеріально підтримати поліцію

Голова Полтавської облради Олександр Біленький запропонував співфінансувати поліцію Полтавщини. На прохання керівництва ГУ Нацполіції області виділять 9 млн гривень, за умови співфінансування облради, райрад та ОТГ.

Хоча фактично фінансування поліції повинне йти із державного бюджету, Біленький заявив про готовність допомогти грошима з місцевих бюджетів на спільному засіданні постійної комісії з питань правоохоронної діяльності боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Полтавська облрада готова підтримати Національну поліцію, яка проходить етап становлення.. лишається маса невирішених питань, у тому числі пов’язаних з матеріальним забезпеченням діяльності правоохоронців.

сказав Олександр Біленький.

Тож можновладці вирішили виділити додаткове фінансування Полтавському відділу поліції ГУ НП в Полтавській області на 2018 рік. ще й залучити до співфінансування районні ради та ОТГ.

Бюджетного вирішення потребує і питання від Полтавського обласного військового комісаріату щодо закупівлі систем зв'язку зі встановленням ретрансляторів по 27 районам і заведенням в єдину систему.

На першому етапі, зокрема, хочуть  закупити 70 радіостанцій на суму 2 млн гривень.

Нагадаємо, ці питання депутати розглянуть на засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться 16 лютого у Горішніх Плавнях.

бюджет області, ОТГ, співфінансування, поліція, сесія

За темою:

  • Полтавщина використала лише 76 відсотків коштів Дорожнього фонду
  • У Полтаві вирішили зекономити на огорожі аеропорту
  • Святковий ярмарок у центрі Полтави триватиме цілий місяць
  • Топ-5 за тиждень :