ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 14.01


Полтавці залишилися без кабельного телебачення та інтернету

Частина Полтави вчора ввечері залишилася без телебачення та інтернету через масштабну аварію на "Волі". Проблему ліквідували ввечері 14 січня.

13 січня полтавський провайдер "Воля" повідомив про тимчасову відсутність телекомунікаційних та інтернет-послуг через аварію у мережі. Пошкодження частини місцевої розподільчої мережі компанії відбулося о 19:40.
За інформацією прес-служби компанії, телекомунікаційну мережу пошкодили треті особи. Через це у частини абонентів якість послуг погіршилась, а у деяких вони взагалі відсутні.
Зранку 14 січня прес-центр "Волі" повідомив, що роботи з відновлення сервісів на місці пошкодження тривали усю ніч. Ситуацію ускладнюють погодні умови. Через те, що ушкодження мережі мають масштабний характер, роботи з усунення аварії триватимуть, за даними компанії, до 15:00 суботи.
Пошкодження кабелю сталося в телекомунікаційному колодязі. Фахівці компанії-провайдера проводять заміну кабелю та іншого обладнання. Наразі тимчасово відсутній доступ до телепрограм та  інтернету у центральній частині обласного центру, а також на Подолі та Леваді.

аварія, медіа, телебачення, інтернет, Воля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.