ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 24.12


Полтавці замовляють вуличні світильники на сонячних батареях

У Диканьці вирішили придбати вуличні світильники на сонячних батареях, які можуть стати альтернативою звичайному освітленню під час проблем зі світлом.

Світильники оцінили у 279 тис. грн. Планують придбати 70 одиниць потужністю 90 Вт та 30 одиниць потужністю 30 Вт.

У містах області вимикають вуличне освітлення для економії електроенергії. Задля безпечного пересування містом, людей просять мати світловідбивні елементи на одязі.

Через обстріли української енергосистеми спостерігається дефіцит потужності. Наразі працюють усі види генерації. Вийшов на номінальну потужність енергоблок, який 22 грудня підключили до енергосистеми.

На сході внаслідок російських обстрілів у прифронтових районах є пошкодження в електромережах. Аварійно-відновлювальні роботи розпочнуть відразу після дозволу військових.

«Укренерго» на 23 грудня довело денний ліміт по потужності в Полтавській області до 494 МВт. Якщо споживачі економитимуть електроенергію, цього вистачить для менш масштабних відключень.

З 8:00 ранку в області вимикають одну чергу згідно з графіком погодинних відключень. Енергетики пояснюють, що притримуватися графіку відключень дозволить економія ресурсу споживачам. Графік відключень можна знайти тут.

світло

За темою:

  • На кількох полтавських вулицях тимчасово не буде електропостачання 
  • На Полтавщині електроенергію поки що не вимикатимуть
  • Електроенергію полтавцям поки що не вимикатимуть
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.