ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 13.09


Полтавці заробили понад три мільйони гривень на військових облігаціях

Вкладені 50 млн грн з бюджету Полтавської громади у військові облігації принесли 3,6 млн грн доходу, повідомила директорка бюджетно-фінансового управління Полтавської міської ради Тетяна Кустолян 13 вересня.

Наразі отримані 3,6 млн грн за військові облігації рахуються як тимчасово вільні гроші.

Облігації купували в «Укргазбанку». Основний банк наприкінці 2022 року обирали з-поміж трьох – «Укрексімбанку», «ПУМБу» та «Укргазбанку». Останню пропозицію обрали, бо компанія пропонує оперативність й має необхідні фінансові документи міської ради, бо вони раніше співпрацювали.

Натомість «ПУМБ» попередив про комісію на різних етапах представництва міської ради на аукціоні військових облігацій. «Укрексімбанку» потрібен тривалий час на підготовку необхідних документів.

Одразу Полтавська міська рада планувала закупити облігацій на 90-120 млн грн вільних залишкових коштів, щоб підтримати армію, але залишок на рахунках громади сягає 50 млн грн.

За них закупили цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану для підтримки економіки України та Збройних Сил, повідомляє ЗМІСТ.

Військові облігації є різновидом облігацій внутрішньої державної позики. Ними опікується Міністерство фінансів України.

Військові облігації розміщуються на внутрішньому ринку державних цінних паперів України. Кошти від розміщення держава спрямовуватиме на фінансування війська та потреб країни в умовах воєнного стану. При цьому держава гарантує власникам військових облігацій виплату їхньої вартості та доходу згідно з умовами в розміщення облігацій.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.