18:00 10.07

Полтавці завоювали чотири медалі молодіжного чемпіонату країни з легкої атлетики

У Бахмуті відбувся молодіжний (до 23 років) чемпіонат України з легкої атлетики, за підсумками якого наші земляки завоювали чотири медалі - три срібні та одну бронзову - але були дуже близькими до "золота".

Одразу дві представниці Полтавщини зійшли на п'єдестал пошани за підсумками фінального забігу серед жінок на 400 метрів із бар'єрами: срібною призеркою стала Ірина Бескровна з результатом - 1 хвилина 01,62 секунди, бронзовою - Вікторія Кабушка (1:01,70).

Ще дві срібні медалі наші земляки завоювали у секторі для стрибків у довжину: серед чоловіків - Сергій Гончаренко (7 метрів 22 сантиметри), серед жінок - Ольга Корсун (6 метрів 05 сантиметрів).

Про рівень конкуренції свідчить той факт, що троє полтавців, які завоювали "срібло", відстали від чемпіонів, як кажуть легкоатлети, на відстань "нігтя". Ірина Бескровна програла переможниці лише 0,02 секунди, Сергій Гончаренко програв переможцю тільки один (!) сантиметр, а Ольга Корсун - два сантиметри...

У командному заліку збірна Полтавщини фінішувала на 9-му місці за підсумками молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики.