21:30 14.08

Полтавці завоювали два "золота" паралімпійського чемпіонату Європи з плавання

У Дубліні (Ірландія) розпочався паралімпійський чемпіонат Європи з плавання і вже у перший день змагань полтавці, які виступають у складі збірної України, завоювали дві золоті медалі.

Ярослав Денисенко переміг на 400-метрівці вільним стилем (паралімпійська нозологія - S12) із результатом - 4 хвилини 08,00 секунди. Тут полтавець випередив іншого українця, чинного рекордсмена світу на цій дистанції Данила Чуфарова.

Полтавець Євген Богодайко завоював золоту медаль на 50-метрівці батерфляєм (нозологія - S7) із результатом - 29,95 секунди. Тут Євген не дотягнув рівно 0,6 секунди до свого ж рекорду Європи на цій дистанції (29,35). Також Богодайко у перший день чемпіонату виборов ще й срібну медаль в естафеті 4х100 вільним стилем (сума нозолгій чотирьох учасників не повинна перевищувати 34 пункти) у складі збірної України з підсумковим результатом - 3 хвилини 53,02 секунди.