12:36 26.08

Полтавці завоювали дві медалі чемпіонату світу з веслування

У Монтемор-у-Велью (Португалія) триває чемпіонат світу з веслування на каное та байдарках. 25 серпня представники Полтавщини, як виступали в екіпажах збірної України, двічі сходили на п'єдестал.

Полтавка Марія Кічасова-Скорик завоювала першу медаль серед наших земляків – бронзову, разом із Анастасією Горловою (зі Львова). Вони у складі екіпажу збірної України на байдарці-двійці (дистанція 200 метрів) фінішували третіми у фіналі "А" з результатом 37,294 секунди. Тут українки програли лише чемпіонкам — німкеням (37,157) та срібним призеркам із Нової Зеландії (37,197).

Срібними призерами на човні каное-четвірці (дистанція 500 метрів) стали полтавці Олег Боровик та Едуард Шеметило, разом із веслувальниками з Волині — Юрієм Вандюком і Андрієм Рибачком. У фіналі українці фінішували з результатом 1 хвилина 36,726 секунди, поступившись лише росіянам (1:35,606).

спорт, веслування, Португалія, Марія Кічасова-Скорик, Олег Боровик, Едуард Шеметило