17:04 05.06

Полтавці завоювали п'ять медалей чемпіонату країни з веслувального марафону

У Вінниці, на річці Південний Буг, відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на каное та байдарках, за підсумками якого спортсмени Полтавщини завоювали п'ять медалей: дві золоті, дві срібні та бронзову.

Зійти на найвищу сходинку п'єдесталу пошани серед наших земляків пощастило юніорам: серед хлопців на байдарці-двійці (дистанція — 23 км) Олександр Конь (Полтава) у парі з Олександром Вернигорою (Вінниця) фінішували першими з результатом — 1 година 41 хвилина 24 секунди, серед юніорок на байдарці-одиночці (дистанція 18 км) перемогла Анастасія Урюмцева (Горішні Плавні) — 1 година 40 хвилин 34 секунди.

Срібні медалі завоювали: Артем Баландін (Полтава) — серед чоловіків на каное-одиночці (дистанція - 26 км) і Наталія Жилюк (Горішні Плавні) — серед жінок на каное-одиночці (дистанція - 18 км).

Бронзовим призером серед чоловіків на каное-двійці (дистанція — 26 км) став Владислав Дігтяр (Полтава), який веслував разом із Данилом Харечком (Одеська область).