14:00 27.07

Полтавці завоювали шість медалей юнацького чемпіонату країни зі спортивного орієнтування

У Харківській області відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та чемпіонат серед школярів зі спортивного орієнтування бігом, за підсумками якого юні спортсмени Полтавщини завоювали 6 медалей - чотири срібні та дві бронзові.

Три срібні медалі - на всіх дистанціях змагань (короткій, середній та довгій) серед дівчат (до 18 років) завоювала Маргарита Теліпко. Також срібною призеркою стала наша землячка Стефанія Трощак - на короткій дистанції серед дівчат (до 12 років). А дві бронзові нагороди вибороли Ігор Штомпель - на короткій дистанції (юнаки, до 16 років) та Сергій Захарчук - на довгій дистанції (юнаки, до 18 років). Крім того, ще багато наших земляків на різних дистанціях фінішували у перших п'ятірках спортсменів.

У загальнокомандному заліку серед юнаків збірна орієнтувальників Полтавщини посіла високе п'яте місце в Україні, набравши загалом 716 очок. А ось у чемпіонаті серед школярів перемогу в командному заліку здобули представники Полтавщини із команди ДЮКСОТ "ВАЛТЕКС" (929 очок), ще одна команда нашої області - Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді - у цьому командному заліку посіла п'яте місце (591).