17:52 18.10

Полтавці привезли сім золотих медалей Кубка країни з армспорту

Національний сезон армспорту завершився турніром Кубка України, який відбувся в Одесі. У загальнокомандному заліку збірна Полтавщини там посіла друге місце серед команд усіх областей України.

Наші земляки завоювали в Одесі 14 медалей — 7 золотих, 5 срібних, 2 бронзові. Кращі здобутки були лише у харків'ян — 17 медалей (9, 4, 4). На третьому місці командного заліку збірна Київської області — 10 медалей (2, 2, 6).

Одразу 10 медалей завоювала жіноча збірна Полтавщини. Золотий "дубль" — перемоги у боротьбі як на лівій, так і на правій руці здійснили дві полтавки — Ліна Деменко (до 65 кг) і Лілія Занько (понад 65 кг). У ваговій категорії до 55 кг наші землячки вибороли чотири медалі: у боротьбі на правій руці — Марина Левченко — золоту, Людмила Деменко — срібну, у боротьбі на лівій руці —  Марина Левченко виграла срібну нагороду, а Людмила Деменко — бронзову. В активі Марини Шуліки срібний "дубль" у ваговій категорії до 60 кг.

У першості серед чоловіків переможцями були двоє наших земляків — Денис Матяш (до 70 кг, ліва рука) і Сергій Калініченко (до 100 кг, ліва рука), крім того, Калініченко став срібним призером у боротьбі на правій руці. У цій же категорії до 100 кг іще один представник Полтавщини — Василь Ткаченко — завоював бронзову медаль у боротьбі на лівій руці.