09:15 24.05

Полтавці завоювали "срібло" чемпіонату країни в найдовшій естафеті

У Києві, на НСК "Олімпійський", відбувся окремий чемпіонат України з легкоатлетичних естафет, в якому збірна Полтавщини взяла участь, на жаль, тільки в найдовшій естафеті 4х800 метрів - серед чоловіків та чоловіків-молоді.

У чоловічій першості країни збірна Полтавщини завоювала срібну медаль. Наша команда у складі: Олександр Маслак, Віктор Деркач, Валерій Буян і Сергій Маник, фінішувала з результатом — 8 хвилин 02,65 сек. Полтавців змогла випередити тільки збірна Києва (7:52,17).

У молодіжній першості в естафеті 4х800 метрів збірна Полтавщини (Артем Бандурка, Ярослав Кабушка, Назарій Ганзюк і Роман Простак) фінішувала на 4-му місці з результатом — 8:14,03.