12:41 24.01

Полтавці завоювали три медалі чемпіонату країни з кульової стрільби

У Львові відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби, за підсумками якого спортсмени Полтавщини відзначилися в пістолетних вправах, завоювавши три медалі - срібну і дві бронзові.

Срібним призером в особистій першості у стрілецькій вправі МП-6 (довільний пістолет, 50 метрів, 60 пострілів) став Максим Городинець, який вибив 554 очка. У цій же вправі збірна Полтавщини завоювала бронзову медаль у командній першості з результатом 1602 очка (Максим Городинець - 554, Олексій Небесний - 529, Євген Конвісар - 519).

За результатами командної першості в іншій стрілецькій вправі — МП-10 (стандартний пістолет, 25 метрів, три серії по 20 пострілів) —  збірна Полтавщини також виборола бронзову медаль із результатом 1647 очок. Хоча тут, в особистій першості, наші земляки не були серед лідерів: Максим Городинець посів 10-е місце (552 очка), Євген Конвісар - 12-е (550), а Олексій Небесний - 13-е місце (545 очок).