09:30 18.05

Полтавці завоювали вже 10 медалей чемпіонату Європи з армспорту

У Катовіце (Польща) триває чемпіонат Європи з армспорту, в якому у складі збірної України вдало виступає велика кількість спортсменів із Полтавщини.

Другого дня змагань — у першостях серед юніорів, молоді та ветеранів — у боротьбі на правій руці наші земляки також (як і першого дня) завоювали 5 медалей, цього разу - дві золоті, срібну і дві бронзові.

В активі полтавки Лілії Занько золотий дубль у першості серед  ветеранів (понад 80 кг), у фінальному поєдинку на правій руці Лілія перемогла Анну Гронлунд (Швеція). Людмила Деменко, яка на лівій руці мала "бронзу", на правій руці виборола "золото" серед молоді (до 55 кг), у фіналі Людмила перемогла Валерію Садовникову (Росія).

Срібним призером серед молоді став Роман Мантика (до 75 кг).

Бронзові медалі у боротьбі на правій руці завоювали наші землячки: Руслана Кулик - серед юніорів (понад 70 кг) і Марина Шуліка - серед молоді (до 65 кг). Перед цим Марина стала чемпіонкою Європи серед молоді у боротьбі на лівій руці.

Протягом двох днів змагань у Катовіце полтавці вже завоювали 10 медалей чемпіонату Європи: чотири золоті, три срібні і три бронзові.

На черзі - змагання серед чоловіків та жінок, в яких у складі збірної України також виступатимуть спортсмени з Полтавщини.