ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:21 15.09


Полтавці завоювали "золото" і "бронзу" паралімпійського чемпіонату світу з шашок

У місті Кранєво (Болгарія) відбувся другий паралімпійський чемпіонат світу з шашок-100, в якому успішно виступили представники Полтавщини.

В окремому блінд-чемпіонаті світу (для слабозорих спортсменів) переміг наш земляк Володимир Пересічанський, який у 7-ми турах набрав 10 очок (3 перемоги, 4 нічиї). Він за додатковими показниками (він набрав також 10 очок) випередив срібного призера — Еміля Галієва (Росія) і бронзового — литовця Рікардаса Валюзіса (9 очок).

Пересічанський у такому темпі йшов до перемоги в чемпіонаті світу: переміг Еміля Галієва (Росія), зіграв унічию з Міндаугасом Тріусусом (Литва), переміг Йозефа Товлінські (Польща), зіграв унічию з Леонідом Іткіним (Україна) і Рікардасом Валюзісом (Литва), переміг Пантелеймона Яблонського (Україна) і зіграв унічию з Денисом Малєєвим (Росія).

В окремому дефчемпіонаті (спортсмени з порушенням слуху) світу полтавець Юрій Верещака став бронзовим призером, він набрав 14 очок у 9-ти турах (5 перемог, 4 нічиї). Дефчемпіоном світу тут став інший українець — Кирило Іванов (16 очок), срібним призером — росіянин Володимир Гайсинський, який також набрав 14 очок, але випередив полтавця за додатковими показниками.

спорт, інваспорт, шашки, Болгарія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.