ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 17.10


Полтавці збирають гроші на  кисневі концентратори

Кисневі концентратори потрібні людям з низьким рівнем кисню в крові. Через маску хворому подається кисень й це полегшує дихання. У Полтаві волонтери збирають гроші на обладнання для людей, що лікуються вдома.

У Полтаві волонтери почали збирати гроші на кисневі концентратори. Це – апарати для хворих на коронавірус, у яких низький рівень кисню в крові.

 

"Все через ту ситуацію, яка склалася у великих містах: Києві, Харкові. Ми побачили як наші колеги купляють кисневі концентратори, для тих людей, що залишаються вдома. Під нашу організацію заброньовано два таких пристрої, їхня вартість – 40 тисяч гривень кожний. За минулий день нам вдалося зібрати 16 тисяч 430 гривень", – сказав директор Всеукраїнського благодійного фонду "Helpgroup" Давид Джалагонія.

Кисневі концентратори потрібні людям для полегшення ускладненого дихання. Кисень подається через маску хворому.

"Зараз вони потрібні, а найближчим часом можуть бути й не потрібні. Наразі, можливо, комусь кисню і не вистачає, але в невеликій кількості. Ми очікуємо ще такі концентратори", – розповіла головний лікар обласної інфекційної лікарні Наталія Свириденко.

"У нас централізоване забезпечення киснем у лікарнях. Ці концентратори, переважно, для домашнього, нестаціонарного використання", – прокоментувала директор Департаменту охорони здоровʼя міста Вікторія Лоза.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я, 80 відсотків ліжок в лікарнях міста, що переобладнані для лікування хворих на коронавірус, киснем забезпечені. Під COVID-19 визначені 180 кисневих точок.

Станом на 16 жовтня у полтавських лікарнях заповнені 194 ліжка з 230, повідомляє  PTV Полтавське Телебачення.

волонтери, допомога, кисень, коронавірус

За темою:

  • Офіційно: семеро померлих, 764 нових хворих за минулу добу в області від COVID-19
  • У Полтаві додатково розгорнули 70 "ковідних" ліжко-місць
  • За добу на Полтавщині - плюс 848 випадків коронавірусу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.