ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 21.01


Полтавці збирають кошти на пиломіри

"ОАЗА.Полтава" збирає кошти на придбання десяти станцій для вимірювання рівня забруднення повітря в місті.

Одна станція коштує 1400 грн (мінімальна комплектація), відповідно на придбання 10 систем потрібно 14000 грн. Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Наразі вже створена система моніторингу якості повітря: у тестовому режимі працюють 8 датчиків-пиломірів, які показують рівень забруднення у реальному часі та цілодобово передають дані на загальнодоступний сайт oaza.pl.ua. 

Однак, такої кількості датчиків замало для того, щоб бачити повну та точну картину стану повітря у місті. Для повної картинки необхідно від 50 станцій. Для початку хочуть закупити ще хоча б 10.

 

Що це дасть полтавцям?

Знаючи про рівень забруднення повітря конкретними речовинами і їх вплив на здоров'я, ви зможете захистити себе найпростішими діями: закриєте вікно чи не поїдете на велосипеді, не підете на пробіжку або гуляти з дитиною, взагалі в цей момент постараєтесь менше перебувати на вулиці.

Ми хочемо докласти спільних зусиль, щоб у нашому місті було комфортно жити. І перший крок до цього – це побачити і усвідомити його екологічні проблеми. Тож ми активно працюємо над тим, щоб кожен мешканець міста знав актуальний стан повітря, можливі види його забруднення та вплив на здоров'я, – йдеться у повідомленні.

екологія, забруднення, пиломіри, збір коштів

За темою:

  • На Полтавщині розслідують порушення під час археологічних розкопок
  • На Вороніна щодо зони відпочинку "Гаваї" порушили дві кримінальні справи
  • Фахівці з'ясували причину мору риби у Троянівському водосховищі на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.