ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 13.10


Полтавці збираються на мітинг

Представники різних політичних сил запланували зібратися 17 жовтня зранку під адмінбудівлею Полтавської облдержадміністрації.

Полтавці вимагатимуть від облкерівництва без зволікань подати звернення до Верховної Ради і вимагати ухвалення законопроектів що стосуються зміни виборчого законодавства (№ 1068-2), обмеження депутатської недоторканності (№ 6773) та створення антикорупційного суду (№ 6011).

Полтавський мітинг –  частина Всеукраїнської акції з вимогою проведення Великої політичної реформи, що проходитиме у один час біля парламенту і в обласних центрах.

Зміною правил у виборах передбачається скасування змішаної виборчої системи, запровадження пропорційної системи та відкритих регіональних списків.

Про необхідність створення Антикорупційного суду свідчать десятки справ щодо корупційних діянь, які передані до Солом’янського суду й стосуються політиків та посадовців високого рівня: їх просто неможливо оперативно і неупереджено розглянути.

"Урізання" недоторканності народних депутатів дозволить притягати їх до кримінальної відповідальності на загальних підставах.

мітинг, реформа

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.