ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 07.09


Полтавці збираються зігрітися "теплими кредитами"

Понад 400 мільйонів гривень "теплих кредитів" взяли українці у серпні, щоб поспішити утеплитися та зменшити комунальні рахунки.

Як тільки у серпні програма "теплих кредитів" запрацювала на повну силу, рівень її популярності різко зріс. За місяць близько 6 тисяч родин залучили 403 млн грн на енергоефективні заходи. В у попередні місяці обсяг отриманих кредитів становив 68-130 млн гривень.

Увперше за всю історію програми у серпні 133 ОСББ та ЖБК залучили 32 млн гривень "теплих кредитів". Це у 10 разів більше, ніж у серпні 2016 року, коли ОСББ взяли у державних банках лише 3,2 млн гривень на енергоефективні заходи.

Як показали результати моніторингу програми, спочатку ОСББ беруть "теплі кредити" на незначні роботи: заміну вікон або встановлення лічильника.

Переконавшись, що відшкодування є, ОСББ наважуються вдруге і втретє звертатися до програми та впроваджувати вже глибинні заходи з енергоефективності – йдеться на сайті Полтавської ОДА

Загалом, Полтавщина посідає 13 місце в державі з надання "теплих кредитів".

Обласна і міська влада обіцяють погасити по 10% кредиту, але процес отримання кредиту кропіткий, усі папери відправляють до Києва, де остаточне рішення прийматимуть у центральному офісі  Ощадбанку.

утеплення, кредити, ЖКГ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.