ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 20.08


Полтавці зібрали кошти на новий мурал

Завдяки небайдужим полтавцям у місті створять новий мурал. Робота, яку виконає художник Дмитро Білокінь, буде присвячена одвічній боротьбі українського народу проти московської експансії.

Новий мурал створять на паркані між Полтавським державним аграрним університетом та стадіоном “Ворскла”.

Необхідні 115 тис. грн на проведення робіт вдалося зібрати за місяць.

Полтавці зробили на створення монументального твору майже 200 пожертв. Внесок, який здійснювали найчастіше — 100 грн. Найменший донат — 5 грн, найбільший — 40 тис. грн. 

Новий мурал присвятять одвічній боротьбі українського народу з московською експансією. Виконає монументальний твір художник Дмитро Білокінь.

Композиція роботи складатиметься з двох масивів: складної орнаментальної структури, що базується на знакових архетипних формах української культури та затисненого звіра з агресивним силуетом на тлі нічного зоряного неба. 

Наразі робітники завершують підготовку стіни до нанесення зображення.

Крім створення муралу, організатори проведуть благоустрій. Щоб захистити роботу від природних руйнувань, виготовлять та встановлять дашок. Також оновлять освітлення і флагштоки, висадять біля паркану квіти. 

Створення муралу ініціювали полтавці Артур Кобзар, Денис Старостін, Артур Ароян та Дмитро Білокінь. Організатори дуже вдячні всім, хто підтримав та підтримує проект: гривнею, інформаційно, організаційно.

мурал, боротьба

За темою:

  • У Кременчуці з’явиться новий мурал
  • Художник з Харківщини розмальовує стіни полтавського ліцею
  • Кременчуцькі художники з підлітками-переселенцями створили мурал
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.