ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 04.08


Полтавці зібрали урожай ранніх зернових

На Полтавщині аграрії обмолотили вже 85% площ під ранніми зерновими й зернобобовими. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Хороший урожай – це забезпечена хлібом область та прибуток для фермерів.

«Жнива на Полтавщині наближаються до завершення. Аграрії обмолотили вже 85% площ під ранніми зерновими й зернобобовими. Зібрали 1,5 мільйона тонн урожаю, зокрема пшениці – 1,2 мільйона тонн. Дякую аграріям за сумлінну працю на полях. Вони – гаранти продовольчої безпеки нашої області та країни загалом», – зауважив Дмитро Лунін.

Крім того, директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов під час брифінгу в офіційному медіацентрі зазначив, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, цьогоріч намолочено на 600 тисяч тонн більше. Середня врожайність – 55 ц/га. Це на 1,3 тонни більше з кожного гектара, ніж торік.

«Якщо говорити про потреби області, то одного мільйона тонн ранніх зернових цілком достатньо, проте наші аграрії мають отримати ще й прибуток. Буквально за останній тиждень ціна на пшеницю зменшилася на 4%. Вважаємо, що це пов’язано з порушенням зернового коридору», – розповів Сергій Фролов.

За його словами, для проведення осіннього комплексу польових робіт, в тому числі й підготовки до посівної озимих, яка розпочнеться уже через місяць, аграріям потрібні кошти. Їх вони можуть отримати через кредитування.

Також повідомив, що нині в області збільшили площу вирощування сої. Це пов’язано з ціновою політикою на культуру. Цьогоріч ціна на неї зросла на 70%.

За матеріалами Полтавської обласної військової адміністрації

апк, урожай

За темою:

  • На Полтавщині будують медовий завод
  • Полтавщина - серед лідерів зі збору кавунів
  • Полтавські аграрії завершили збір ранніх зернових
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.