ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 31.07


Полтавці зібралися реконструювати Співоче поле

Міська влада Полтави та адміністрація парку "Перемога" обговорили першочергові кроки для повернення полтавцям візитівки обласного центру та однієї з найпопулярніших локацій - Співочого поля.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

 На відміну від багатьох інших аналогічних об’єктів по всьому колишньому Союзу, Співоче поле — унікальне. Має чудову акустику за рахунок продуманого вибору локації. Дерева добре глушать звук, не заважаючи житловій забудові, а два ставки відбивають звук, створюючи унікальну акустику. Ну, і власне це 7200 посадкових місць, за якими вже всі скучили. Адже тут відбувалися найяскравіші концерти і перфоманси

– написав Олександр Шамота.

За його словами, заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч має ентузіазм та бачення, як це зробити, а спеціалісти знають, як це реалізувати.

Зараз формують робочу групу, яка розробить дорожню карту та поетапний план відновлення об’єкта. Потрібно провести ревізію того, що є, щоб зрозуміти, у якому технічному стані будівля. Планують реконструювати глядацьку зону, змонтувати нове освітлення та навколишню інфраструктуру.

 

реконструкція, Співоче поле

За темою:

  • У Кадетському корпусі в Полтаві стартували протиаварійні роботи
  • Відремонтували трасу від Лубен до Полтави
  • У Полтаві планово відключатимуть світло. ГРАФІК
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.