ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 02.09


Полтавці знову можуть опинитися без гарячої води

З 6 вересня полтавці знову можуть опинитися без гарячої води: "Полтаватеплоенерго" має заборгованість перед "Полтавагаз" у розмірі 55 мільйонів гривень. На підприємстві запевняють, що грошей для виплати боргу немає.

Про це повідомляє Рoltavske.tv

Полтава може знову лишитися без гарячої води. Все через те, що "Полтаватеплоенерго" має заборгованість перед "Полтавагаз" у розмірі понад 55 мільйонів гривень. Останні можуть припинити постачати газ тепловому господарству.

"У "Полтавагаз" кілька разів змінювався тариф. Фактично на сьогодні ми маємо те, що вартість, яка закладена в нашому тарифі, втричі відрізняється, від вартості, яку ми маємо сплачувати АТ" Полтавгаз" за розподіл. У нас таких коштів немає", – розповів керівник пресслужби КП "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

Про припинення газопостачання "Полтавагаз" попередило ще 30 липня для того, щоб "Полтаватеплоенерго" почали виплачувати борги.

"З першого вересня заборгованість "Теплоенерго" за послуги розподілу газу сягнула близько 67 мільйонів гривень. Річ у тім, що "Полтавагаз" не може повноцінно підготуватися до нового опалювального сезону маючи такі недоплати", – сказала начальниця відділу комунікацій АТ "Полтавагаз" Анжела Сливкіна.

Полтавці вже обдумують можливі варіанти виживання без гарячої води, як то гріти воду в чайнику та митися в тазику.

Відключати воду полтавцям, які вчасно оплачують за комунальні послуги – незаконно, говорить юрист.

"Це не проблеми кінцевих споживачів, тобто нас з вами. І відсутність гарячої води порушує наші права на нормальне життя. І споживач може звернутися з претензією до "Полтаватеплоенерго" про відшкодування моральної шкоди", – зазначив юрист Тарас Захаров.

"Полтаватеплоенерго" також співпрацює з газопостачальною компанією "Нафтогаз", де також має борги.

"Ресурс блакитного палива попри накопиченої заборгованості цим підприємством за попередні періоди є доступний. Вона складає станом на сьогодні понад 503 мільйонів гривень", – сказав директор з інтегрованих комунікацій групи "Нафтогаз" Максим Білявський.

В обласній раді пообіцяли відреагувати на ситуацію.

"Сьогодні провели нараду, будемо розбиратися. Направили листа до "Полтавагаз", – прокоментував заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко.

Якщо ж ситуація не розв’яжеться, то окрім відсутності гарячої води полтавців може очікувати затримка опалювального сезону.

споживач, теплоенерго

За темою:

  • На чотирьох вулицях Полтави в суботу не буде гарячої води
  • Чи потрібен дозвіл на буріння свердловин на воду
  • Буріння свердловин для води: топ порад перед початком процесу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.