ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:40 22.11


Полтавців, які пишуть для дітей, запрошують на "Море талантів"

1 листопада стартував прийом робіт на участь у VI конкурсі дитячої літературної творчості "Море талантів", який відбудеться під час проведення міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури в Одесі.

Розпочато прийом робіт на участь у VI конкурсі дитячої літературної творчості "Море талантів", який відбудеться у рамках XXI Міжнародної книжкової виставки-ярмарку "Зелена хвиля" - під час проведення міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури в Одесі.
На конкурс приймаються твори для дітей, що не видавалися раніше. Прийом заявок триватиме до 1 червня 2017 року. Нагородження переможців відбудеться 5 серпня 2017 року.
Одеський міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури веде свою історію з 2012 року. Він присвячений пам’яті дитячого письменника Корнія Чуковського (Миколи Васильовича Корнейчукова), юність і молодість якого пов’язані з Одесою.


Це єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений розвитку дитячої літературної та художньої творчості, заснований із метою популяризації дитячої літератури і читання, виховання художнього та естетичного смаку, привернення уваги українських видавців, літераторів, ЗМІ до проблем сучасної дитячої літератури.
Цей фестиваль об’єднує читачів та авторів, відкриває для українських видавництв нові імена літературних митців, надає нове життя меценацтву в Україні.
Основним сенсом фестивалю є проведення літературних та художніх конкурсів. Серед них:
Корнійчуковська премія - конкурс на найкращий твір для дітей серед українських та зарубіжних авторів, які пишуть українською та російськими мовами;
Море талантів - конкурс дитячої літературної творчості;
iParus - конкурс дитячого цифрового малюнку.

За підсумками кожного конкурсу видається збірник творів переможців – унікальне подарункове видання, яке розповсюджується безкоштовно у школах та бібліотеках. Найкращі твори також публікуються у літературних альманахах. Автори-переможці з України отримають грошові премії. Подробиці участі та теми творів офіційно оголошені на сайті: expodessa.com/korneyfest/events. 

діти, конкурс, культура, література, творчість, Одеса, Чуковський

За темою:

  • Полтавський готель претендує на престижну премію
  • У Полтаві підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків
  • Полтавців запрошують на конкурс щедрівок
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.