ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 29.11


Полтавців безкоштовно і анонімно тестують на ВІЛ

У Полтаві близько трьохсот людей протестували на ВІЛ, один результат – позитивний. Про це Суспільному розповіла керівниця PR-відділу благодійної організації "Світло надії" Інеса Протащик.

Цю акція в обласному центрі влаштували до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня. За словами Інеси Протащик, перевіряють охочих у мобільних пунктах.

 

Минулого тижня вони працювали у Полтавському університеті економіки і торгівлі та ТРЦ «Київ». Тоді протестували близько 300 людей, у однієї жінки підтвердили ВІЛ. Протягом двох років вона безпричинно втрачала вагу та постійно хворіла, лікарі не пропонували їй здати тест на ВІЛ і не могли встановити діагноз.

Нині вона здає необхідні аналізи, щоб отримувати антиретровірусну терапію, розповіла Інеса Прокащик.

 

29 листопада мобільний пункт діє на території студмістечка Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка із 13.00 до 16.00, а із 2 грудня – поблизу пам’ятника Тарасу Шевченкові. Він працюватиме з 12.00 до 14.00. Результати тесту можна отримати за 15 хвилин.

Акцію проводить благодійна організація «Світло надії» спільно з обласним центром профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД.

  • Минулоріч у Полтаві діяв один пункт тестування на ВІЛ. Загалом протестували 100 людей та виявили два позитивні результати, розповіла керівниця PR-відділу благодійної організації «Світло надії» Інеса Протащик.
  • Крім мобільних пунктів, тестування можна зробити у свого сімейного лікаря або купити тест в аптеці та зробити самостійно, каже Інеса Прокащик.
здоров'я, тестування, ВІЛ/СНІД

За темою:

  • Полтавщина долучилася до акції "Свята без тата"
  • Полтавці долучилися до марафону у Нью-Йорку
  • Полтавці організують акцію проти домашнього насильства
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.