ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 11.09


Полтавців фактично шантажують за борги Кременчуцької ТЕЦ, – голова облради

Голова Полтавської облради Олександр Біленький розповів про причини відключення гарячої води у помешканнях значної частини області.

Більшу частину мешканців Полтавщини фактично шантажують за борги Кременчуцької ТЕЦ, – Олександр Біленький про причини відключення гарячої води абонентам “Полтаватеплоенерго”.

“Полтаватеплоенерго” перестало надавати гарячу воду для своїх абонентів. А це сотні тисяч жителів Полтави та області.

Чому так сталося? ГК “Нафтогаз Трейдинг”, який є дочірньою компанією “Нафтогазу” не підписує договір на постачання природного газу для “Полтаватеплоенерго”. Причина – борги.

Що це за борги і коли вони виникли? Заборгованість у понад 1,3 млрд грн належить Кременчуцькій ТЕЦ. Вона напрацьована до моменту прийняття підприємства у власність “Полтаватеплоенерго”.

Чому ці 1,3 млрд грн боргу зʼявилися? Раніше ця заборгованість була проблемою суто Кременчуцької ТЕЦ і місцевої влади Кременчука. У 2022 році місто, його лівий берег і десятки тисяч жителів, опинилися на межі опалювального колапсу. Люди могли банально замерзнути взимку. Уряд і Полтавська обласна рада відгукнулися на пропозицію взяти потужності Кременчуцької ТЕЦ на баланс області, а саме – “Полтаватеплоенерго”. Ми втрутилися та спільно розвʼязали проблему державного рівня.

А тепер “Нафтогаз Трейдинг” фактично шантажує більшу частину жителів Полтавщини за борги Кременчуцької ТЕЦ. До яких ні “Полтаватеплоенерго”, ні обласна рада, ні споживачі Полтави не мають жодного стосунку.

Резюме. На рівні керівництва обласної ради, ОВА, “Полтаватеплоенерго” подали запит на зустріч 12.09. із представниками “Нафтогазу” та “Нафтогаз Трейдингу”.

Просимо голову правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова втрутитися в ситуацію!
У разі відмови чи навмисного затягування, будемо збирати сесію Полтавської обласної ради для звернення до Уряду та Президента України.

Сподіваюся на порозуміння всіх сторін. У першу чергу – жителів Полтавщини. Перепрошую, що так сталося. Без діла не сидимо. Буду звітувати про подальші кроки, прошу ЗМІ поширювати тільки офіційну інформацію.

комуналка, відсутність тепла, борги, облрада

За темою:

  • У Полтаві тривають пробні запуски котелень
  • Полтавська облрада просить Кабмін передати Кременчуцьку ТЕЦ у держвласність
  • "Полтаватеплоенерго" повідомило про готовність до опалювального сезону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.