ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 31.05


Полтавців інформують про права в рамках проекту "Я маю право!"

Працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів інформують мешканців Полтавщини про їх права.

Акція триває в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!".

Так, правознавці ознайомили пересічних громадян міста Глобино  з їх правами, надали юридичні консультації та роз’яснили, яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

Під час заходу наголошено на основних темах проекту, які реалізовуються у поточному році, зокрема щодо захисту прав дітей та жінок #ЧужихДітейНеБуває, щодо посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів, як протидіяти домашньому насильству #СтопНасильство та інше.

Крім того, глобинці отримали відповіді на питання юридичного характеру, що їх цікавили. Містяни можуть звернутися і за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Серед громадян розповсюджено буклети на правову тематику «Як протидіяти домашньому насильству», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Хабар за навчання стоп», розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

"Я маю право!", акція

За темою:

  • Протестувальники перекрили в'їзд вантажного транспорту до Гадяча
  • У центрі Полтави вертепи зібралися на масову щедрівку. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.