ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 05.02


Полтавців навчатимуть розвивати власний бізнес

Викладач Львівської бізнес-школи Михайло Колісник прочитає у Полтаві лекцію про те, як розвивати власний бізнес. Вхід - вільний.

7 лютого о 17:30 у Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул.Коваля,3) пройде відкрита лекція фінансового експерта Михайла Колісника "Прибуткова компанія: як розвивати, а не загубити власний бізнес".

Михайло Колісник – експерт у галузі фінансів, управлінського обліку та фінансового менеджменту, кандидат економічних наук, доцент, сертифікований торговець цінними паперами. Він закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, викладав курс стратегічного планування в Единбурзькій бізнес-школі, Київській школі економіки, інших ведучих бізнес-школах в Україні та закордоном.

Стажувався у Вейнському Державному Університеті, в консалтинговій фірмі «Данськ Менеджемент Форум» ( Копенгаген, Данія).

Зараз Михайло працює фінансовим консультантом у міжнародних проектах. Лекція має стати цікавою для всіх хто прагне розвивати власний бізнес, чи лише почати свою справу у період постійних бурхливих змін, навчитись ефективно реагувати на економічні виклики та задати актуальні запитання до фінансового експерта.

Організатор лекції — полтавський осередок Української Академії Лідерства. Раніше вони проводили лекцію канадського юриста Любомира Хабурського, психолога Володимира Чупріна, політогола Максима Яковлєва та громадського активіста і ведучого Дмитра Щебетюка. А у квітні та червні привозили до Полтави історика Ярослава Грицака та підприємця й громадського діяча Валерія Пекара.

Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів. 

Українська Академія Лідерства, лекція, бізнес, Михайло Колісник

За темою:

  • Полтавка колекціонує свиней та може потрапити до Книги рекордів України
  • У школі Кременчука організували музей дзвоників
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.