ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 17.05


Полтавців навчили робити горщики для квітів

Полтава вдруге долучилася до акції "День дій" разом ще 20 містами України. У майстерні просто неба і дорослі, і діти вчилися робити дерев’яні горщики для квітів, які можна розмістити на балконах чи в дворах.

Акція мала на меті донести до полтавців та пояснити про зміну клімату, запропонувати локальні рішення для вирішення та уникнення цієї глобальної проблеми.

«День Дії» в Полтаві організувала ГО «Еколтава». Учасників акції повністю забезпечили матеріалами для горщиків, а вони відповідно обирали саджанці. Після цього власні вироби полтавці мали змогу забрати додому.

Акція важлива для того, аби люди просто спілкувалися, знайшли спільну точку зору, залучити до спільної справи різні покоління людей різних професій.

У Полтаві така акція проходить вже вдруге. Минулоріч до неї долучилися понад 50 осіб, тоді екоактивісти та волонтери разом з полтавцями створювали теплицю.

Цього року організатори вирішили змінити формат, і присвятили акцію озелененню і створенню горщиків.

Наостанок відкрили сезон кіно під відкритим небом і дивились фільм «До потопу». Документальна стрічка про зміни клімату, глобальне вимирання видів.

Фільм розповідає про те, як люди можуть спробувати запобігти загибелі видів та екосистем планети, які знаходяться під загрозою зникнення.  

екологічна акція, День дій, горщики

За темою:

  • Аграрії Полтавщини загартовують морозами корів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.