ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 22.11


Полтавців попередили про небезпечні мандарини

Полтавців попередили про небезпечні мандарини. Так, У мандаринах з Єгипту, які експортувались з Греції до України, виявили диметоат. Може спричинити отруєння, нудоту, сонливість, проблеми з диханням, діарею.

Диметоат  використовують для боротьби зі шкідниками в сільському господарстві та в інших галузях. Може спричинити нудоту, слабкість, сонливість, проблеми з диханням, біль у животі та діарею, а в разі важких отруєнь – знепритомнення, судоми та параліч.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.)”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначила на брифінгу 22 листопада начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Наталії Карпенко, зараз направляють запити до операторів ринку.

“Зараз направляємо запити до операторів ринку, що можуть здійснювати обіг даного продукту, тобто мандарин. У залежності від отриманої інформації будуть вжиті заходи реагування, а саме вилучення цього продукту у разі його наявності”, – розповіла Наталія Карпенко.

У разі виявлення цієї продукції в обігу, просять інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою: вул. Воскресенський узвіз,7, м. Полтава, 36020, тел. (0532) 60-66-47, e-mail: pol_gydpss@polvet.gov.ua, тел. Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини: (0532) 56-99-63.

споживач, мандарини, небезпека

За темою:

  • У Кременчуцькому районі троє осіб отруїлися невідомою речовиною
  • У Гожулах троє людей отруїлися невідомою речовиною
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.