ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 11.10


Полтавців попередили про віялові відключення електроенергії

В області деякий час триватимуть тимчасові відключення світла, щоби зменшити навантаження на електромережу. Графіки відключень поки не оприлюднювалися.

 

Станом на 11 жовтня на Полтавщині відновили подачу електроенергії та води після воржих ракетних обстрілів. Однак протягом дня енергосистема України працює нестабільно, а мешканці деяких районів Полтави повідомляють про відсутність світла та води, а також про зависоку напругу в мережі.

Зокрема у Полтаві є проблеми з електропостачанням у багатоповерхівках спальних мікрорайонів. Напередодні, за повідомленням Полтавщини, від перенапруги згоріли підстанції на Небесної сотні та у Супрунівці. Водопостачання відсутнє у деяких багатоповерхівках на Огнівці, Алмазному та Садах.

Як повідомили в "Полтаваобленерго", відключення проходять з метою стабілізації напруги в мережі. Внаслідок тривалих ракетних обстрілів по енергоінфраструктурі України виникла загроза аварійних відключень електроенергії.

Управління ЖКГ Полтави повідомило, що будуть проводитися тимчасові періодичні відключення у різних районах міста для того, аби зберегти об'єм електроенергії та живлення для всієї громади. Надалі ситуація відновиться.

Голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив, що в оперативному режимі можливі тимчасові відключення, щоби зменшити навантаження на електромережу. Вони триватимуть не більше кількох годин. Це необхідний для енергосистеми процес, який зберігає її баланс і пришвидшує відновлення.

Відсутність водопостачання також пов’язано із недостатньою напругою в мережі. В таких випадках спрацьовує аварійний захист обладнання на насосних станціях.

Наразі служби ще не опублікували графіки аварійних відключень електро- та водопостачання у Полтаві та області.

Управління ЖКГ Полтави тим часом звернулося до полтавців:

  • Зарядіть свої телефони і павербанки;
  • Зробіть запас питної і технічної води;
  • Запас їжі;
  • Зберігайте спокій і не піддавайтеся паніці.

Служба оперативного реагування "1580" просить полтавців не користуватися ліфтами під час повітряної тривоги — у разі відключення електроенергії ліфти зупиняться, а люди застрягнуть всередині кабіни.

війна, ЖКГ, світло, вода, влада, електропостачання

За темою:

  • Через загрозу ракетних атак по області застосували превентивні відключення електроенергії
  • У "Полтаваобленерго" пояснили, чому скасовано режимні виміри електронавантажень
  • Будинки, підключені до критичної інфраструктури, вимикатимуть вручну
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.